"All on 4" dantų implantai

 

Mažiau implantų, geresni gydymo rezultatai

Nobel biocare All on 4”  gydymo koncepcija buvo sukurta siekiant veiksmingai atstatyti visų dantų netekusių ar netrukus neteksiančių pacientų kramtymo bei estetines funkcijas naudojant  tik 4 implantus vienam žandikauliui. Šiam metodui naudojami keturi implantai iš kurių du galiniai yra ilgesni ir pasvirę. Pastarieji ilgieji implantai turi didesnį kaulo – implanto sąlytį todėl gali būti naudojami esant sumažėjusiam kaulo tūriui. Šis gydymo būdas yra mažiausiai invazinis bei finansiškai efektyviausias lyginant su įprastais implantais, atkuriant viso žandikaulio dantis. Šis gydymo metodas yra paremtas 15 metų klinikinės sėkmės, taigi “All on 4” gydymo planas yra itin patikimas pacientams, kurie netekę dantų patiria diskomfortą, neretai pasirenkamas žmonių šiuo metu nešiojančių išimamas plokšteles.

All on 4 dantų implantai  tinka įvairiems pacientams

Kiekvienas pacientas ir jo situacija yra skirtinga, tačiau naudodami “Nobel Biocare” All on 4”  gydymo sprendimus galime pateisinti daugelį lūkesčių. Pacientai taip pat įvertino tai, kad per labai trumpą laiką po operacijos jie gali naudoti laikinus stabilius visos burnos protezus, kurie atstato kramtymo bei vaizdinę funkcijas.

“All on 4” žingsnis po žingsnio

1. Nemokama konsultacija su gydytojų chirurgu. Šio vizito metu padaroma panoraminė burnos nuotrauka, aptariama sveikatos būklė, sudaromas gydymo planas apatariami siektini rezultatai. Pacientai neretai atsineša savo ankstesnių nuotraukų kai dar buvo su pilna šypsena – tai gydytojui ir laboratorijai padeda maksimaliai įgyvendinti paciento lūkesčius. “Nuimamas” sąkandžio registras – jis vėliau bus naudojamas dantų laboratorijoje gaminant nuolatinius dantų protezus laboratorijoje.

2. Pacientas atvyksta All on 4 implantavimo procedūrai. Jos metu, pašalinami likę dantys, implantuojami 4 implantai. Pastarieji tarnaus kaip atrama viso žandikaulio protezui bei sustiprins kaulą, taip sumažindamas dirbtinio kaulo poreikį. Du galiniai implantai yra išlenkti maždaug 45 laipsnių kampu, tai leidžia aplenkti sinuso ertmę viršutiniame žandikaulyje.

3. Tą pačią dieną arba po ne ilgo laiko (priklausomai nuo sveikatos būklės) įtvirtinamas laikinas nejudamas vainikinis protezas. Jis pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų ir atrodo labai natūraliai, be to tvirtinamas prie implantų, tad jau galėsite jaustis lyg su savo dantimis – nejūdės, nepasislinks, neiškris.

4. Po kelių mėnesių (paprastai po 6 ), kai dantų implantai gerai sugyja ir suauga su kaulu, būna pagaminti metalo keramikos ar cirkonio oksido nuolatiniai protezai.

[cml_media_alt id='739']pažangiausia viso žandikaulio rekonstrukcijos technologija[/cml_media_alt]

All on 4 dantų implantai

Atstatome daugiau nei tik šypseną

“All on 4” gydymo koncepcija tampa vis populiaresnė tarp pacientų ir nesunku suprasti kodėl – mažesnė kaina ir mažesnė invazija lyginant su įprastu gydymo būdu, idealus protezavimo rezultatai suteikia visiškai “nuosavų” dantų pojūtį. Atstatyta kramtymo funkcija, aiški kalba ir visiškas estetinis komfortas tai sąrašas verčių, kurį pacientai galėtų tęsti ir tęsti. Svarbiausia vertybė iš visų – atstatytas paciento pasitikėjimas savimi.

Kelių pacientų atsiliepimai:

Pacientas (45) po 9 dienų: Sveiki, tik norėjau Jums papasakoti, kad mano žmonai labai patiko mano nauji dantys, ji mano, kad jų spalva yra ideali :) . Atsibudęs šyryt supratau, kad nebejaučiu jokio skausmo. Nuvykau į darbą, o ten visi susižavėję mano dantimis net ir direktorė. Ji pasakė, kad atrodau ženkliai jaunesnis. Kai pakoregavote protezą, daugiau nebeįsikandų į liežuvį, taigi minkšto maisto valgymas vėl tapo malonumas, laukiu kol galėsiu valgyti viską. Dėkoju Jums, kad suteikėte tiek daug informacijos, padėjote apsispręsti ir suteikėte galimybę jaustis užtikrintu viso proceso metu.

Pacientas (55) po 2 mėnesių: Prieš šią operaciją turėjau labai daug problemų su dantimis. Kai buvau jaunesnis teko išrauti nemažai dantų, taigi turėjau keletą tiltelių, kurių būklė vis blogėjo ir reikėjo juos kuo nors keisti. Tie kas yra tai patyrę, žino kaip svarbu galėti šypsotis norint pasitikėti savimi. Gydymas iš esmės pakeitė mano gyvenimą. Kol kas esu proceso viduryje, bet jau dabar galiu pasakyti, kad tai keičia mano gyvenimą – valgau, šneku, miegu lyg su nuosavais dantimis. Negaliu sulaukti kol gydymas baigsis ir turėsiu nuolatinę šypseną.

Pacientė (33) po 4 mėnesių: All on 4 dantų implantavimo ir protezavimo procedūra yra geriausias mano sprendimas. Jau vien mintis, kad teks apsilankyti pas odontologą gazdindavo mane. Mano dantys ir dantenos buvo tokios prastos būklės, kad gydytojas man nuoširdžiai pasakė, jog tik 3-4 dantys burnoje iš vis gali ilgainiui likti sveiki. Nerimavau dėl operacijos, bet gydytojas viską išaiškino, davė laiko apsispręsti, klinikos kolektyvas taip pat palaikė. Operacija truko apie porą valandų. Ją aš tikrai rekomenduočiau būti drąsesniais ir pasiryžti tai padaryti, pamatysite, tai ne tik dėl dantų, ačiū !

Pacientė (61) po 7 mėnesių: Visus apatinius dantis ant keturių dantų implantų man atkūrė vos ne per vieną vizitą ir visai neskaudėjo. Išbyrėjus apatiniams dantims teko nešioti nuimamus protezus – jaučiausi labai prastai. Jie visai nesilaikė, trukdė kramtyti. Implantus rekomendavo odontologijos srityje dirbanti pažįstama. Esu dar aktyvi ir darbinga, todėl viską apmąsčiusi pasirinkau dantų inplantus All-on-4 ir šiandien esu labai patenkinta. Su naujais dantimis ant implantų jaučiuosi labai komfortiškai ir jie atrodo kaip tikri.

“All-on-4″ implantų operacijos kaina yra individuali ir gali būti nustatyta tik po nemokamos chirurgo apžiūros.

2019 04 05 – 2019 04 30 galioja speciali 3499 eurų kaina viso žandikaulio dantų atkūrimui ant 4 implantų fiksuotu akriliniu protezu. Į kainą neįskaičiuota kaulo priauginimo, sinuso pakėlimo ar išimamo laikino protezo pagaminimas, jei tokių prireiktų.

Už “All-on-4″ galima atsiskaityti išsimokėtinai. Iki metų terminas – be pabrangimo.

 

Nedvejokite ir Jūs, registruokitės pokalbiui su gydytoju:

telefonu +370 651 75555 Panevėžyje, +370 656 60855 Utenoje

el. paštu info@baltijosic.lt

Facebook žinute https://www.facebook.com/baltijosimplatologijoscentras/