Estetinis plombavimas

Estetinis plombavimas odontologijos klinikoje “Baltijos implantologijos centras” – nuskilo priekinis dantis? Nepergyvenkite !

 

Estetinis plombavimas:

dažnai yra vadinamas tiesiog estetine dantų restauracija. Estetiškai plombuojama juvelyriškai ir proporcingai. Sluoksnis po sluoksnio. Klientai paprastai būna labai patenkinti, nes tai tausojantis danties struktūras metodas, neskausmingas ir nesukeliantis jokių nemalonių pojūčių. Medžiaga kurią gydytojas naudoja gydymo metu vadinama kompozitu arba  – „estetine plomba“. Ja atkuriamas trūkstamas dentinas ir emalė. Kompozitas savo savybėmis prilygsta sidabrinėms plomboms, yra atsparus dilimui, išskiria fluorą, kuris stabdo tolimesnį karieso formavimąsi.

Estetinį plombavimą rekomenduojame, jei dantys:

•    Pažeisti ėduonies;

•    Nudilę ar nuskilę;

•    Plombuoti senomis nekokybiškomis plombomis;

•    Netaisyklingai sudygę dantų eilėje, o esami defektai yra maži;

•    Pakeitę spalvą ar norima patobulinti dantų formą ar dydį;

•    Turi per didelius tarpus tarp dantų ir norima juos pašalinti.

Estetinio plombavimo metu yra tausojami natūralūs danties audiniai, jie nėra šlifuojami, dantys išlieka gyvybingi, nežalojama gleivinė, atkuriami dantų sluoksniai, jų skaidrumas, forma. Taip užtikrinant danties tvirtumą, atsparumą bei suderinamumą su supančia gleivine bei kaulų struktūra. Kompozitų įvairovė leidžią gydytojui restauruojant dantį pagal skirtingas situacijas rasti tinkamiausią sprendimo būdą, siekiant gauti geriausią rezultatą ir pateisinanti paciento lūkesčius. Kompozitų spalvų skalė yra labai plati, todėl leidžia natūraliai imituoti trūkstamą danties audinį. Po procedūros dantys atrodo labai natūraliai, dažnai net nepastebima, kad jie buvo plombuoti.  Dantų formos ir spalvos pakitimų restauravimui ar užmaskavimui kompozitais gali būti padengiamas ir visas priekinis danties paviršius. Uždedama vadinamoji tiesioginė laminatė arba veneringas. Tam pačiam tikslui naudojamos ir netiesioginės, laboratorijoje pagal nupreparuoto danties pavyzdį (padarytą atspaudą) gaminamos dantų vainikų restauracijos. Vėliau jos cementuojamos burnoje specialia medžiaga.

Priekinių dantų estetinio plombavimo kaina nuo 130 eur.

Visas odontologijos klinikos kainas rasite Čia

 

[cml_media_alt id='642']Estetniu plombavimu galima pasiekti puikiu rezultatų[/cml_media_alt]

Estetinis plombavimas – prieš ir po pavyzdžiai

Estetinio plombavimo galimybės: