Burnos ir dantų chirurgija

Daugeliui žmonių chirurginės procedūros siejasi su nemaloniais pojūčiais ir skausmu. Tačiau dėl beskausmio ir profesionalaus kvalifikuotų specialistų darbo bei pooperacinio skausmo malšinimo medikamentais, šios procedūros tampa beveik neskausmingos.
Mūsų klinikoje dirba burnos chirurgų ir periodontologų komanda. Konsultacijos metu įvertinama burnos ir dantų būklė bei parenkamas optimaliausias chirurginis gydymas. Chirurginės operacijos atliekamos taikant vietinę nejautrą ar intraveninę sedaciją, prižiūrint anesteziologui.
Klinikoje atliekamos šios chirurginės procedūros:
pieninių ir nuolatinių dantų ar šaknų šalinimas
neišdygusių (retinuotų) dantų operacinis šalinimas
implantacija
implanto pašalinimas
kaulo ir minkštųjų audinių augmentacija
sinuso pakėlimo operacija (uždaru ir atviru būdu)
kaulo bloko persodinimas
šaknies viršūnės rezekcija
cistos pašalinimas
konservatyvus periodontito gydymas – uždaras kiuretažas
chirurginis periodontito gydymas – lopo operacija
danties vainiko prailginimo operacija
dantenų plastika
chirurginis dantenų recesijos gydymas
lūpos pasaitėlio plastika
burnos prieangio plastika
Siekdami pagerinti paciento savijautą po chirurginių operacijų ir pagreitinti žaizdų gijimą  klinikoje naudojame trombocitais praturtinto fibrino (TPF) biomembranas. Prieš chirurginę operaciją iš venos yra paimama paciento kraujo, kuris centrifuguojamas taip, kad mėgintuvėlyje išsisluoksniuotų kraujo ląstelės. TPF sluoksnis yra dedamas į operuotą vietą ir gleivinė užsiuvama. TPF biomembranoje esantys augimo faktoriai skatina naujų kraujagyslių susiformavimą bei kaulo ir minkštųjų audinių regeneraciją, augimą.
Norint išvengti komplikacijų po chirurginės intervencijos yra būtina pooperacinė priežiūra. Dažniausiai yra skiriami skausmą malšinantys medikamentai, rekomenduojame laikytis visų gydytojo odontologo nurodymų bei atvykti apžiūrai. Po operacijos gijimo laikotarpis yra individualus ir priklauso nuo operacijos sudėtingumo, paciento amžiaus ir bendros sveikatos būklės, asmeninės burnos higienos įgūdžių.