Dantų implantai

Dantų implantai – galimybė vėl jaustis laisvai prie stalo ir drąsiai šypsotis

Dantų implantacija  – odontologijos šaka, apimanti iškritusių ar pašalintų dantų rekonstrukciją ir jų sutvirtinimą natūraliomis arba sintetinėmis medžiagomis.

Dantų implantai – pastovus natūralių dantų pakaitalas. Dėl dantų trūkumo kenčia ne tik šypsenos estetika, bet ilgainiui pašlyja ir žmogaus sveikata: sutrinka skrandžio veikla, išsikraipo sukandimas, sunyksta žandikaulio kaulas, pasikeičia veido forma ir net išsivysto baimė šypsotis, bendrauti bei kitos psichologinės problemos.

[cml_media_alt id='665']Dantu implantai gali būti puikus būdas sustabdyti veido pokyčius[/cml_media_alt]

Žandikaulio kaulo pakitimai netekus dantų

Šiuolaikinis odontologinis gydymas siūlo atkurti sveiką šypseną dantų implantacijos būdu. Savo savybėmis implantuoti dantys visiškai prilygsta natūraliems dantims. Jais galima laisvai kramtyti net ir kiečiausią maistą, o protezo nereikia išiminėti. Be to, danties implantas neleidžia tirpti žandikaulio kaului, taip išsaugodamas ne tik paciento sveikatą, bet ir grožį.

Bet kuriuo, Jums patogiu metu galite apsilankyti pas mūsų profesionalius, ilgametę patirtį turinčius gydytojus implantologus, apžiūrai ir konsultacijai. Tai Jums nieko nekainuos !

Taip pat skaitykite:

Kas yra dantų implantai?

Dantų implantai ar tiltelis ?

All-on-4

Ar žinojote? Dantų implantų evoliucija

Danties implanto kaina nuo 550€.

Implantavimo paslaugas teikiame ir išsimokėtinai.

Suteikiame galimybę rinktis implantus:

Šveicariški “Straumann

Švediški “Nobel

Korėjietiški  “NeoBiotech

Korėjietiški “Megagen

Nemokamai konsultacijai registruokitės Baltijos implantologijos centre telefonu Panevėžyje +370 651 75555, Utenoje +370 656 60855 el. paštu info@baltijosic.lt arba užsukite adresu Kniaudiškių g. 46, Panevėžys bei K. Donelaičio 12.

[cml_media_alt id='560']Dantu implantai prigyja kaip nuosavi dantys[/cml_media_alt]

Dantu implantai – etapai