Endodontinis gydymas mikroskopu

Šiuolaikinėje odontologijoje endodontinis gydymas gali išgelbėti dantis, kurių nervas (pulpa) turi uždegimą ar infekciją, sukeltus dantų ėduonies. Gydant dantų kanalus pasitelkiant endodontinį mikroskopą, galima išsaugoti ir sugydyti netgi tuos dantis, kurių nervas (pulpa) ir supantis kaulas itin smarkiai pažeisti.

Paprastai dantis turi nuo vienos iki trijų šaknų, kuriose kiekvienoje būna iki trijų kanalų. Kiekviename kanale yra pulpa (žiūrėti video). Kai kurie šių kanalų yra siauri kaip plaukas. Norint sėkmingai sugydyti dantį, būtina sugydyti VISUS danties kanalus.

Vienas iš didžiausių šiuolaikinės endodontijos išradimų yra operacinis mikroskopas, kuris suteikia neįtikėtinas priartinimo ir apšvietimo galimybes. Tai būtina norint aptikti, identifikuoti bei sugydyti net minimaliausias pažeistas danties struktūras. Tokiu būdu visam laikui pašalinamas skausmas bei pažeidimų priežastys.

Endodontinis gydymas mikroskopu

Endodontinis gydymas mikroskopu

Baltijos implantologijos centre endodontinio gydymo diagnostikai taip pat naudojami skaitmeniniai dentalinis ar panoraminis rentgeno aparatai. Šie įrenginiai padeda planuoti gydymą bei sekti jo eigą.

Mūsų klinikos pagrindinis tikslas suteikti geriausią įmanomą ilgalaikį Jūsų dantų gydymą. Kad tai pasiekti, mūsų specialistų komandą atlikus diagnostiką priims sprendimą ar dantis gali būti išgelbėtas naudojantis naujausiomis kanalų gydymo technikomis ar visgi jį reikia šalinti ir atkurti implantuojant.

 

Endodontiniam gydymui mikroskopu Panevėžyje galite registruotis telefonu +370 651 75555, Utenoje +370 656 60855