Laboratorija

Baltijos implantologijos centras yra orientuotas į glaudų paciento, gydytojo odontologo ir dantų techniko bendradarbiavimą. Kad pasiektume puikių dantų protezavimo rezultatų, turime ne tik vieną moderniausių Šiaurės Lietuvoje dantų technikų laboratoriją, bet ir visą daktarų komandą šalia.
Mūsų laboratorijoje dirba aukštos kvalifikacijos, kompetentingi, daugiametę patirtį turintys specialistai. Subūrėme dantų technikų komandą, kurie atlieka aukščiausios kokybės darbus. Laboratorijos specialistai nuolat semiasi žinių iš garsiausių pasaulyje dantų technikų.
Pagrindinis laboratorijos tikslas – sukurti estetiškus, funkcionalius dantų protezus.

Siekdami atkurti dantį, naudoja begalę įvairiausių spalvų ir atspalvių keramikos masių bei dažų, kuriais sukuriamas natūralus danties skaidrumas, peršviečiamumas, opalascencija ir fluorascencija.

• Tobulėjant technologijoms ir medžiagoms, vis rečiau dantų protezavime yra naudojama metalo keramikos vainikėliai ar tiltiniai protezai, nes jie nera visiškai estetiški.

Dauguma dantų protezų (vainikėlių, užklotų, įklotų, laminatų) gaminame iš bemetalės keramikos, tai mažiausiai skiriasi nuo natūralių žmogaus dantų.

• Vis dažniau prarasti dantys atkuriami statant implantus ir dedant protezus ant jų.

Atliekame įvairias restauracijas, kurias aptarsime ir pasiūlysime individualiai.

*Išsamesnę informaciją ir atsakymus į rūpimus klausimus suteiksime konsultacijos metu.