Danties tiltelis ir danties implantas

Praradę dantį dažnai susijaudiname ir pasimetame, kad pasidaro sunku išsirinkti būdą kuriuo atstatysime prarastąjį. Dantų tiltelis ar implantacija – dažnas klausimas su kuriuo susiduriame tokiu atveju. Pabandysime paprastai papasakoti apie abu būdus. Iš tiesų dantų tiltelis dentaliniu cementu yra pritvirtinamas prie šalia prarastojo esančių dantų (taip sudarydamas dantų tiltelį), tuo tarpu dantų implantai yra įsukamai tiesiai į žandikaulį ir sukuria atrama naujai danties karūnėlei.

Dantų tiltelis

yra tradicinis dantų atstatymo/ protezavimo būdas. Jis įtaisomas nuolatiniam būvimui. Norėdamas tiltelį įtvirtinti, gydytojas privalo nušlifuoti šalia esančius jūsų dantis, ir taip suformuoti atramas danties tilteliui. Pagrindiniai dantų tiltelio privalumai:
-Atrodo natūraliai
-Pagerina kramtymo funkciją
-Prieinama kaina.
Kaip ten bebūtų pagrindiniai dantų tiltelio minusai yra, kad tenka šlifuoti ir taip apgadinti nuosavus, neretai sveikus, dantis. Taip pat tokiu dantų protezavimo būdų nėra atstatoma šaknis, kas ilgainiui lemia žandikaulio ir dantų regresiją. O to pasekoje kinta veido forma.

[cml_media_alt id='665']Dantu implantai gali būti puikus būdas sustabdyti veido pokyčius[/cml_media_alt]

Žandikaulio kaulo pakitimai netekus dantų

Dantų implantai

mažas aukščiausios kokybės medicininio titano varžtelis, kuris įdiegiamas tiesiai į žandikaulio kaulą. Daugiau informacijos “Kas yra dantų implantai”. Dantų implantų privalumai:
-atrodo natūraliausiai
-visiškai atstato danties funkciją
-nepažeidžia sveikų dantų
-apsaugo nuo dantenų ir žandikaulio kaulo recesijos
-stabilūs ir patikimi
-sprendimas visam gyvenimui

Palyginus abiejų protezavimo būdų privalumus darosi aišku, kad implantai yra idealus būdas dantų rekonstrukcijai. Bet kuriuo atveju, būtina chirurgo-odontologo konsultacija, nes, nors ir nedidelei daliai žmonių, implantai negali būti sukami. Vienaip ar kitaip, jei esate praradę dantį ar kelis, neatidėliokite jų atstatymo, nes tarpas sukelia daugiau krūvio atraminiams dantims, ko pasekoje kinta sąkandis ir netgi, kaip minėjome anksčiau, galima žandikaulio recesija.

 

Nedvejokite ir skambinkite nemokamai registracijai +370 651 75555 ir mes pasiūlysime labiausiai Jūsų poreikius sveikatos būklę bei galimybes atitinkantį būdą.