Dantų implanto sudedamosios dalys

Dantų implantai yra dirbtinės dantų šaknys, kurių pagalba sukuriama atrama atkuriamiems dantims. Skirtingai nei dantų protezai (pasinaudojant esamų dantų atrama), tilteliai ar karunėlės, dantų implantai yra populiarus, efektyvus ir ilgalaikis būdas atkurti prarastus dantis žmonėms, kurie patiria nepatogumą jų neturėdami ar netekdami. Ant implantų protezuoti dantys jaučiasi ir žiūrisi tarsi visiškai natūralūs ir būtent dėl to implantacija tampa dantų rekonstrukcijos standartu.

Kas dantų implantaciją padaro visiškai saugiu ir tokiu komfortišku būdu ? Baltijos implantologijos centro chirurgai naudoja aukščiausios kokybės medicininio titano implantus, kurie, laikui bėgant, tiesiog suauga su žandikaulio kaulu. Ši sąjunga suformuoja tvirtą ir patvarų pagrindą Jūsų naujiems dantims, o tai reiškia, kad naujieji dantys neturės jokio judėjimo (kaip kartais nutinka su išimamais dantų protezais). Taip pat su dantų implantais vėl galėsite drąsiai rinktis savo mėgstamą maistą – nesvarbu koks kietas jis būtų. Jei gerai prižiūrėsite, tai bus sprendimas visam gyvenimui, galėsite jaustis laisvai ir šypsotis be dvejonių.

Dantų implantai susideda iš 3 dalių:

[cml_media_alt id='675']Dantų implanto sudedamosios dalys[/cml_media_alt]

Dantų implanto sudedamosios dalys

1) Implantas: titano sraigtas, kuris tarnauja kaip naujo danties šaknis. Ši dalis visam laikui įsitvirtina žandikaulio kaule.
2) Atrama: Nuolatinė, tačiau reikalui esant gydytojas gali nuimti. Tai yra jungtis kuri laiko danties protezą ar protezų junginį (tiltelį, lanką).
3) Karūnėlė (danties protezas): tai yra ta danties dalis kurią galime matyti. Ji gali būti pagaminta iš metalo ar cirkonio keramikos, atrodo itin natūraliai.

Dantų implantai naudojami pakeisti vieną, kelis ar viso žandikaulio prarastus dantis. Atstatant viso žandikaulio dantis, priklausomai nuo situacijos naudojami 4 arba 6 dantų implantai, kurie ir suformuoja atramą nuolatiniam protezui.

Kadangi dantų implantai taip stipriai užsitikrino savo patikimumu medicininių tyrimu metu, jie tapo prioritetinių dantų atstatymo būdu ir Baltijos implantologijos centro chirurgams. Mūsų aukštos kvalifikacijos chirurgai ir protezuotojai dirba po vienu stogu su greta įrengta viena moderniausių dantų technikų laboratorijų. Tokiu būdu galime parinkti pačius tinkamiausius kompleksinius sprendimus.

Viena komanda. Viena kaina. Viena vizito vieta.

 

Daugiau informacijos apie dantų implantus ir kainas: http://baltijosic.lt/dantu-implantai/