„Mūsų manymu, nebeužtenka tik gerai gydyti, norime būti savo aplinkos bendruomenės dalimi“, – tvirtina ketvirtus metus Panevėžyje veikiančios odontologijos klinikos Baltijos implantologijos centras direktorius

 

Naujas požiūris į verslą

Šiuolaikinis verslas keičiasi ir evoliucionuoja. Kasdien vis svarbesniu aspektu tampa darna su aplinka ir visuomene, socialinė atsakomybė bei kuriama pridėtinė vertė. Tokios politikos besilaikantis Baltijos implantologijos centras ne tik kuria gražias šypsenas, bet ir prisideda prie progų šypsotis atsiradimo.  Centro dovana Panevėžiui – paskutinį vasaros savaitgalį vykusio ultratriatlono čempionato įspūdingas baigiamasis reginys. Padangę nušvietęs Baltijos šalių fejerverkų festivalis skatino minias pakelti akis į dangų ir nusišypsoti. Ilgam įsimintinus įspūdžius miestui dovanojusi odontologijos klinika – dažna sporto renginių rėmėja.  „Remdami sporto renginius, propaguojame ir sveiką, aktyvų gyvenimo būdą, užsispyrimą siekti užsibrėžtų tikslų, kurie kartais iš pradžių gali atrodyti ir neįmanomi. Tą patį jaučia dažnas ir mūsų pacientas. Dantis praradęs žmogus mano jau nieko nebegalintis pakeisti, bet tereikia žengti pirmą žingsnį ir po truputį grąžiname prarastą šypseną“, – sako Andrius.  Pats Baltijos implantologijos centro vadovas, nors gyvena Vilniuje, kilęs iš Panevėžio. Ir jam ne tas pats, kuo alsuoja gimtasis miestas. Andriaus tikslas, kad Baltijos implantologijos centro profesionalus kolektyvas kuo glaudžiau įsilietų į Aukštaitijos sostinės visuomeninį gyvenimą, pasijustų esąs Panevėžio dalimi.

Svarus indėlis miestui

Ne pirmus metus su Baltijos implantologijos centru bendradarbiaujantis triatlonininkas Vidmantas Urbonas vertina šią laiko patikrintą draugystę. Geležiniu žmogumi tituluojamo ultratriatlono čempiono, trenerio ir visuomenininko organizuojamus renginius klinika remia ne tik fejerverkais. Baltijos implantologijos centras prisideda organizuojant koncertus bei teikia kitą pagalbą tam, kad miestas būtų gyvas. Toks indėlis pasaulinio lygio renginiui, pavertusiam Panevėžį ultratriatlono sostine, pasak V. Urbono, itin svarus ir reikšmingas. „Deja, pasitaiko verslininkų, vis dar nesuprantančių, kokia svarbi parama organizuojamiems renginiams. Trečius metus per triatlono šventę klinika dovanoja Baltijos fejerverkų festivalį, kuris kaskart minias žavi, stebina, džiugina. Taip miesto gyventojams ir atvykusiesiems parodoma, kad gyventi Panevėžyje gera, kad verta jame likti, taip formuojamas teigiamas miesto įvaizdis“, – partneryste džiaugiasi V. Urbonas.

Tereikia išdrįsti

Odontologijos klinika Baltijos implantologijos centras atšventė trečiąjį gimtadienį. Profesionalių odontologų komanda iš Vilniaus, Kauno ir Panevėžio triūsia dviejose klinikose – Panevėžyje ir Utenoje. Baltijos implantologijos centre dirba 34 patyrę specialistai: odontologai, ortodontai, burnos chirurgai, higienistai, dantų technikai ir kiti. Klientai juos vertina kaip vienus geriausių Lietuvoje. Centro klinikose teikiamos visos odontologijos paslaugos. Daugiausia dėmesio skiriama implantologijai. Ji ne tik sugrąžina šypseną. Dėl dantų trūkumo ilgainiui pašlyja ir žmogaus sveikata: sutrinka skrandžio veikla, išsikraipo sąkandis, nyksta žandikaulis, dėl to keičiasi veido forma. Praradus dantis, bijoma šypsotis, kyla bendravimo sunkumų, per laiką peraugančių į psichologines problemas. Baltijos implantologijos centro profesionalūs specialistai kompetentingi padėti visais atvejais, taip pat esant ir problemiškiausioms situacijoms – į juos kreipiamasi pagalbos atkuriant net visą žandikaulį. Klinika yra pelniusi ne tik Aukštaitijos regiono klientų pasitikėjimą. Į jos odontologus kreipiasi praradę galimybę šypsotis ir didžiųjų šalies miestų gyventojai. „Žmonės bijo odontologų – mes norime parodyti, jog tereikia žengti žingsnį ir stebuklai gali įvykti. Ateina pas mus klientai neturėdami nė vieno danties, o išeina plačiai besišypsodami“, – drąsina klinikos Baltijos implantologijos centro direktorius Andrius.

 

Aukštaitijos verslas 2018