Pasirūpinkite mamos sveikata.

Motinos diena yra puiki proga prisiminti savo brangiausią žmogų. Neretai pasinėrę į savo rutiną pamirštame apie mamos rūpesčius, jos sveikatą. Balandžio ir gegužės mėnesiais kviečiame pasirūpinti mamos burnos sveikata – užteks gyventi su dantimis stiklinėje. Mama neturėtų gyventi su didelį fizinį ir emocinį diskomfortą sukeliančiais išimamais dantų protezais. Tik tie, kas susidūrė su šia problema puikiai žino, kiek daug nepatogumų jie suteikia: žmonės nejaučia maisto skonio, negali normaliai jo sukramtyti, plokštelė trina dantenas, kliba, už jos kliūna liežuvis, kalba tampa neaiški. Jau nekalbant apie psichologinius dalykus – sumažėjusį norą bendrauti, nepilnavertiškumo jausmą.

Registruokite savo mamas NEMOKAMAI konsultacijai dėl viso žandikaulio dantų atkūrimo ant 4 implantų (All-on-4 gydymo protokolas). Jos metu nemokamai padarysime panoraminę rentgeno nuotrauką, patyrę chirurgai asmeniškai aptars mamos esamą sveikatos būklę, pateiks rekomendacijas bei asmeninį gydymo planą-pasiūlymą.

All-on-4_NobelParallel
Na, o kad šypsotis su mama būtų drąsiau, Jums dantų balinimo paslauga 7 metus iš eilės nepriklausomų vertintojų iš American Dental Advisor išrinkta Pasaulio geriausiomia dantų balinimo sistema BEYOND® Polus® Advanced Teeth Whitening System kainuos tik 100 eur. (vidutinė rinkos kaina 180 eur).

Pasiūlymo sąlygos

Pasiūlymas galioja 2018 04 15 – 2018 05 20. Balinimo paslauga galima pasinaudoti iki 2018 07 31. Teisę į balinimo paslaugos specialią kainą įgaunama mamai atvykus į konsultaciją ir informavus apie ją užregistravusįjį. Dantų balinimui būtina išankstinė registracija. Klinika pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas, nutraukti ar pratęsti jos galiojimą.

 

Paslaugoms registruotis galite:
Panevėžyje 8 651 75555
Utenoje 8 656 60855
El. paštu info@baltijosic.lt
Šiame puslapyje esančia chat programėle
Facebook žinute