Baltijos-implantologijos-centras-akcija

Dovanos artimiesiems

Pasirūpinkite savo artimaisiais dovanodami sveikatą. Įsigydami dovanų kuponus gaunate daugiau vertės

Už 55 vertės dovanų kuponą mokėsite tik 50€, laimite 5€

Už 115 vertės dovanų kuponą mokėsite tik 100€, laimite 15€

Už 175 vertės dovanų kuponą mokėsite tik 150€, laimite 25€

Už 230 vertės dovanų kuponą mokėsite tik 200€, laimite 30€

 

Dovanos pacientams

Supakavome Jums dovanas! Gruodžio – sausio mėnesiais visus pacientus, kuriems Baltijos implantologijos centre bus atlikta implantacijos operacija, bei antrą pusę apdovanosime ne tik pilnavertiškumo jausmu, atkurta galimybe valgyti mėgstamą maistą, bet ir pakviesime apsilankyti, ko gero puikiausiame visame regione, viešbutyje Romantic, jo rafinuotame restorane bei Etno SPA centre. Dovanos laukia VISŲ.

Akcijos sąlygos:
Akciją organizuoja Odontologijos klinika UAB Baltijos implantologijos centras
Akcijos partneris UAB Via Unica (Viešbutis Romantic)
Akcijos galiojimas: 2017 12 07 – 2018 01 31 (imtinai)
Dalyvaujančios klinikos: Odontologijos centras Panevėžyje – Kniaudiškių 46, +370 651 75555, Odontologijos centras Utenoje – K. Donelaičio 12, +370 656 60855

Dovanos: Pacientams pasinaudojusiems vieno danties implantacijos paslauga bus įteiktas dovanų sertifikatas romantiškai vakarienei dviems asmenims restorane “Deja’Vu” esančiame viešbutyje “Romantic“.
Pacientams pasinaudojusiems dviejų ar trijų dantų implantacijos paslauga bus įteiktas dovanų sertifikatas romantiškam 1 nakvynės poilsiui viešbutyje “Romantic” dviems asmenims su pusryčiais, apsilankymu baseine, ir sporto salėje.
Pacientams pasinaudojusiems keturių ar daugiau dantų implantacijos paslauga (All-on-4) bus įteiktas dovanų sertifikatas romantiškam 1 nakvynės poilsiui viešbutyje “Romantic” dviems asmenims su apsilankymu “EtnoSPA“, sočiais pusryčiais, apsilankymu baseine, ir sporto salėje.

Dovanų sertifikatai į pinigus nekeičiami.
Dėl pasinaudojimo dovanų sertifikatais kviečiame skambinti akcijos partneriui viešbučiui Romantic telefonu +370 616 16170

UAB Baltijos implantologijos centras pasilieka teisę keisti, išplėsti, apriboti, sustabdyti arba atšaukti visą ar dalį šios Akcijos dėl bet kokios priežasties ir dėl to UAB Baltijos implantologijos centrui negali kilti jokia atsakomybė. Dalyvis (-iai) dėl to negali reikšti jokių pretenzijų ar kompensacijų.

Apie Dantų rekonstrukcija implantuojant

Apie All-on-4 gydymo metodą

Klinikos kainynas

Klinikų kontaktai

Klinikose teikiamos paslaugos

romantic160915_102379-main