dovanu-akcija

Šventės artėja ir šypsenos dvigubėja, nes gruodžio – sausio mėnesiais visus pacientus, kuriems Baltijos implantologijos centre bus atlikta implantacijos operacija, bei antrą pusę apdovanosime ne tik pilnavertiškumo jausmu, atkurta galimybe valgyti mėgstamą maistą, bet ir pakviesime apsilankyti, ko gero puikiausiame visame regione, viešbutyje Romantic, jo rafinuotame restorane bei Etno SPA centre. Dovanos laukia VISŲ.

Akcijos sąlygos:
Akciją organizuoja Odontologijos klinika UAB Baltijos implantologijos centras
Akcijos partneris UAB Via Unica (Viešbutis Romantic)
Akcijos galiojimas: 2016 12 07 – 2017 01 31 (imtinai)
Dalyvaujančios klinikos: Odontologijos klinika Panevėžyje – Kniaudiškių 46, +370 651 75555, Odontologijos klinika Utenoje – K. Donelaičio 12, +370 656 60855

Dovanos: Pacientams pasinaudojusiems vieno danties implantacijos paslauga bus įteiktas dovanų sertifikatas romantiškai vakarienei dviems asmenims restorane “Deja’Vu” esančiame viešbutyje “Romantic“.
Pacientams pasinaudojusiems dviejų ar trijų dantų implantacijos paslauga bus įteiktas dovanų sertifikatas romantiškam 1 nakvynės poilsiui viešbutyje Romantic dviems asmenims su pusryčiais, apsilankymu baseine, ir sporto salėje.
Pacientams pasinaudojusiems keturių ar daugiau dantų implantacijos paslauga (All-on-4) bus įteiktas dovanų sertifikatas romantiškam 1 nakvynės poilsiui viešbutyje Romantic dviems asmenims su apsilankymu Etno SPA, sočiais pusryčiais, apsilankymu baseine, ir sporto salėje.

Dovanų sertifikatai į pinigus nekeičiami.
Dėl pasinaudojimo dovanų sertifikatais kviečiame skambinti akcijos partneriui viešbučiui Romantic telefonu +370 616 16170

UAB Baltijos implantologijos centras pasilieka teisę keisti, išplėsti, apriboti, sustabdyti arba atšaukti visą ar dalį šios Akcijos dėl bet kokios priežasties ir dėl to UAB Baltijos implantologijos centrui negali kilti jokia atsakomybė. Dalyvis (-iai) dėl to negali reikšti jokių pretenzijų ar kompensacijų.

Apie Dantų rekonstrukcija implantuojant
Apie All-on-4 gydymo metodą
Klinikos kainynas
Klinikų kontaktai

romntic-koliazas