Burnos higiena

Profesionali burnos higiena (higieninis dantų akmenų valymas) – ilgalaikis sveikų dantų garantas

Sveiki dantys ir graži šypsena yra kiekvieno žmogaus svajonė. Šiuolaikinėje visuomenėje vis daugiau dėmesio skiriama dantų priežiūrai. Tačiau ne visada kasdieninė žmogaus burnos higiena yra tinkama ir pakankama. Nenuvalytos apnašos sukelia dantų ir periodonto ligas. Esant nepakankamai asmeninei burnos higienai, yra būtina bent kartą, o rekomenduojama du, per metus apsilankyti pas burnos higienos specialistą.

Vizito pas burnos higienistą metu atidžiai apžiūrima ir įvertinama paciento dantų ir periodonto būklė. Ultragarsiniu skaleriu ir rankiniais instrumentais yra nuvalomos kietos ir minkštos virš ir po dantenomis esančios apnašos. Kai yra daug konkrementų ant dantų ar gilios periodonto kišenės, profesionali burnos higiena atliekama dirbant su mikroskopu.

Pašalinus dantų akmenis ir apnašas dantys yra poliruojami specialiais šepetėliais, diskeliais ar didele oro, vandens ir sodos miltelių srove. Po procedūros dantys tampa baltesni, nes nuvalomos nikotino, arbatos, kavos ir kitos pigmentinės apnašos. Nupoliruoti dantų paviršiai yra lygūs, todėl mažiau kaupiasi apnašos ir taip išvengiama ėduonies bei periodonto ligų.
Profesionalios burnos higienos metu burnos higienistas taip pat patars ir apmokys tinkamos burnos priežiūros, sveikos gyvensenos bei racionalios mitybos principų, rekomenduos asmeninės burnos higienos priežiūros priemones.

Profesionalios higienos poreikis yra individualus. Rekomenduojame profesionalią burnos higieną atlikti vieną – keturis kartus per metus, atsižvelgiant į burnos būklę. Prieš chirurgines operacijas, dantų protezavimą, terapinį dantų gydymą ir dantų balinimą taip pat rekomenduojame apsilankyti pas burnos higienistą. Periodiškai lankantis pas burnos higienistą, laiku pastebimos dantų bei dantenų ligos, taip maksimaliai sumažinama dantu netekimo ateityje rizika.

Burnos hiegiena visuomenėje dar vadinama dantų akmenų ar kitų apnašų valymu.

Profesionalių burnos higienos paslaugų Panevėžyje orientacinė kaina:

Profesionali burnos higiena – 35 Eur

Profesionali burnos higiena PLIUS  – 50 Eur

Profesionali burnos higiena su moderniu balinimu – 200 Eur

[cml_media_alt id='574']Dantų poliravimas[/cml_media_alt]

Profesionali burnos higienos procedūra – dantų poliravimas